2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd till Vuxenutbildning & Yrkeshögskolan
Beskrivning: Upphandling av IT-stöd till Vuxenutbildning & Yrkeshögskolan.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121499:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem