See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trädfällning, trädvård, Mjölby kommun
Beskrivning: Ramavtalet omfattar trädfällning, slyröjning och trädvård samt stubbfräsning inom Mjölby kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211500 Trädvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119808:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning, 77211400 Trädfällning, 77211300 Trädröjning