2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och förtroendemätning
Beskrivning: Gemensam upphandling av Service och förtroendemätning för samtliga Länsstyrelser.
Intern identifierare: 302-5015-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Service och förtroendemätning
Intern identifierare: 1738995-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1739169-1