2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework Agreement – Reagents, Accessories and Services for existing Quanterix Simoa HD-X Analyzers
Beskrivning: Reagents, accessories and services for Quanterix Simoa HD-X Analyzers.
Intern identifierare: EUI 26 041
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Tenderer's suitability
Intern identifierare: 1944761-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: General
Intern identifierare: 1876920-1