571354-2018 - ÄndringSverige-Skellefteå: Installation av elektriska motorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Generator Rengård G1
Referensnummer: UH/18/664
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51111100 Installation av elektriska motorer
II.1.4.
Kort beskrivning
The Employer wants to employ the Contractor for the design, supply and installation of New Generator G1 (the “Project”). For more information see attached documents.