Upphandlingen avser bekväma persontransporter för lärosätets studenter och anställda mellan MDH:s campusområden i Västerås och Eskilstuna.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60100000 Vägtransporter, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål, 60140000 Icke-reguljär passagerartransport, 60200000 Järnvägstransport
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen