571433-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster Härryda, Kungälv, Lerum
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Härryda, Kungälv, Lerum
BeskrivningUpphandling av städtjänster till Förbos bostadsområden och huvudkontor samt områdeskontor i Härryda, Kungälv samt Lerum. Anbudslämnare kan välja att lämna anbud på ett eller flera områden.
Intern identifierare25/5
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000