571466-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Smart tv app
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSmart tv app
BeskrivningUR upphandlar utveckling, testning, och tekniska lanseringstjänster för en applikation optimerad för smarta TV-plattformar, inklusive Samsung TV, LG TV och Android TV. Applikationen kommer ingå i det tjänsteerbjudande vi kallar för UR Play.
Intern identifierare202425UR
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMarketing automation system