2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Region Örebro län välkomnar er att lämna anbud i vår upphandling av tryckeritjänster. Genom denna upphandling söker vi en partner som kan bidra till att säkerställa hög kvalitet, god tillgänglighet och hållbara leveranser i vår tryckproduktion – viktiga delar i regionens arbete med att nå ut med tydlig och pålitlig information till invånare, patienter, medarbetare och samarbetspartners.
Intern identifierare: 25RS6036
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22458000 Måttbeställda trycksaker, 22900000 Diverse trycksaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000