See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för dagvatten- och skyfallsutredningar
Beskrivning: Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Föregående meddelande: 011973-2023
Intern identifierare: KS 2023/299
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000