2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Radioaktiva läkemedel
Beskrivning: RFI avseende radioaktiva läkemedel, för mer information vänligen se bifogat dokument. Hearing kommer genomföras digitalt via Teams 14/10-25. Anmälan sker senast 4/10-25.
Intern identifierare: 25RS2420
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel