2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt Hisservice
Beskrivning: Östersundshem upphandlar kontrakt gällande hisservice.
Intern identifierare: 25/17
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000