572155-2020 - ResultatSverige-Göteborg: Batymetriska undersökningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kartläggning av korallområden för LIFE Lophelia Kosterfjorden - Väderöfjorden
Referensnummer: D.nr: 512-26758-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71351923 Batymetriska undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Nytt försök på kollarundersökning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71354000 Kartframställning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen