572163-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kundanpassade set Operation
Referensnummer: 2023-O000155
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för successiva inköp av kundanpassade set avsedda för olika typer av operationer inom Region Skånes verksamhet.