572193-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård Stockholm, Göteborg, Uppsala och Malmö
Referensnummer: EBM2021-667
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ekobrottsmyndigheten inbjuder leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av ramavtal avseende lokalvård för EBMs lokaler i Stockholm, Göteborg, Uppsala och Malmö.