Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
Leveransplats
Postadress: Tingshusgatan
Ort: Öjebyn, Piteå kommun
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)
Land: Sverige