572255-2021 - ÄndringSverige-Nybro: Försäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företag- Fastighetsförsäkringupphandling Nybro Bostads AB
Referensnummer: 21/9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Marsh hjälper Nybro Bostads AB att upphandla Företag- och Fastighetsförsäkring inför 1/1 2022