Konsulttjänster inom fackområdet Byggnadskonstruktion till Falu kommun och Lugnet i Falun AB.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 45223200 Konstruktionsarbete
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen