572297-2019 - ResultatSverige-Gislaved: Konsulttjänster för företagsutveckling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utveckling/coachning av chefer och grupper
Referensnummer: 19-243-91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar utveckling och coachning av chefer och grupper samt liknande uppdrag.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79633000 Personalutveckling, 80511000 Personalutbildning, 80532000 Chefsutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen