572427-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster – Fukthantering och Saneringstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFukthantering och Saneringstjänster
BeskrivningUpphandling av Fukthantering och Saneringstjänster för Bostadsstiftelsen Uddevallahem.
Intern identifierare25/6
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000