See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop 16. Anbudsområde 5 - Systemutvecklare (IT-konsulttjänster, DIS fas 2, Anbudsförfrågan och Leveransavtal)
Beskrivning: behov av IT-konsult inom systemutveckling
Intern identifierare: A2024/2421
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop från DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsförfrågan och Leveransavtal