Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Friskvård och livsstilstester
Referensnummer: 21MB1955
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar SVOA´s behov av proaktivt hälsoarbete både individnivå, gruppnivå och organisationsnivå.
SVOA strävar efter att vara en arbetsgivare som underlättar för sina medarbetare att göra hälsosamma val och arbetar aktivt med både förebyggande och hälsofrämjande aktiviteter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen ska omfatta Beställarens behov av proaktivt hälsoarbete både individnivå, gruppnivå och organisationsnivå. Beställaren vill vara en arbetsgivare som underlättar för sina medarbetare att göra hälsosamma val, arbeta aktivt med både förebyggande och hälsofrämjande aktiviteter.