Huvudsaklig verksamhet Fritidsverksamhet, kultur och religion
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Räl- och befästningstillbehör
Referensnummer: 6594/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34940000 Järnvägsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Trafikkontoret i Göteborgs stad inbjuder till att lämna anbud på leverans av räl- och befästningstillbehör för underhållsarbeten på spårvägsbanan i Göteborg.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34941000 Räler och tillbehör till dessa, 34946100 Byggmaterial för järnvägsspår, 34946120 Järnvägsmaterial
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen är uppdelad i sju olika huvuddelar (A-G) som utvärderas var för sig. Det är således möjligt att lämna anbud på valfritt antal av dessa huvuddelar.