Huvudsaklig CPV-kod 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Teknisk Service, Elnät, vid Lidköpings kommun upphandlar nollpunktsutrustning till stationen i Stenhammar i Lidköping.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31160000 Delar till elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31230000 Delar till eldistributions- eller reglerutrustning, 31600000 Elektrisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen