2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering Belysningsplan
Beskrivning: Anbudsinbjudan är genomförd i Täby kommuns Dynamiska inköpssystem för tekniska konsulter - Dnr KS 2023/71-05, kategori Belysning
Intern identifierare: 2023-A3
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000