572722-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inrättande av dynamiskt inköpssystem för byggledningstjänst
Referensnummer: E2019-04216
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan till anbudsansökan för dynamiskt inköpssystem avseende byggledningstjänst för exploateringskontoret och trafikkontoret.