Huvudsaklig CPV-kod 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal av leverantörer för rekrytering av chefer, ingenjörer/specialister inom fastighet och bygg, mark och anläggning samt övriga rekryteringstjänster.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Delområde 1 - Chefer
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Delområde 2 Ingenjörer/specialister
Del nr: 2
Delområde 3 – Övriga rekryteringstjänster
Del nr: 3