2. Förfarande
Förfarande
Titel: Korttidsvistelse enligt LSS
Beskrivning: Korttidsvistelse enligt LSS för barn och ungdomar från Nynäshamns kommun.
Intern identifierare: KS/2025/0229/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000