2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pensionsgåva
Beskrivning: Pensionsgåva
Intern identifierare: 25RS583
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Beskrivning: Pensionsgåvor
Intern identifierare: 1770562-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan Öppet förfarande, använd ej förrän godkänd (1)
Intern identifierare: 1770011-1