2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering Anbudsinbjudan Arkitekt
Beskrivning: Österåkers kommun har inbjudit anbudsgivare som är anslutna till kategori Arkitekter i Täby kommuns dynamiska inköpssystem (DIS) för tekniska konsulter med dnr: KS 2023/71-05.
Intern identifierare: 2023-A6
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000