Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredning - cirkulära flöden
Referensnummer: 23/29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser begagnade inredningsdetaljer (möbler, lampor, textilier etc, samt om Leverantören kan erbjuda det även begagnad kontors- och restaurangutrustning) till Visit Linköping & Co.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39130000 Kontorsmöbler, 39143300 Vardagsrumsmöbler, 39151000 Diverse möbler, 39151300 Modulmöbler, 39153000 Konferensmöbler, 39156000 Salongs- och receptionsmöbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen