572968-2018 - ResultatSverige-Södertälje: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2018-1012 Engångsmaterial kök, catering och portionsformar
Referensnummer: 18/31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Engångsmaterial kök, catering och portionsformar
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39221000 Köksutrustning, 39221100 Köksgeråd, 39222100 Engångsartiklar för catering, 39222110 Engånsgbestick och -tallrikar, 39222120 Engångskoppar, 39223000 Skedar, gafflar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen