See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling vidareutveckling och förvaltning regionstockholm.se webbplattform
Beskrivning: En konsultgrupp om 12 kompetenser att hantera vidareutveckling och förvaltning av regionstockholm.se:s webbplattform
Intern identifierare: RS 2025-0008-14
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000