573027-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Köp av livsmedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKöp av livsmedel
BeskrivningDenna upphandling avser leverans av livsmedel till kommunens verksamheter, upphandlingen har två delområden som anbud kan lämna på: 1. Leverans av livsmedel 2. Fysisk butik För delområde 1. Leverans av livsmedel kommer en (1) anbudsgivare att antas som leverantör. För delområde 2. Fysisk butik kommer samtliga anbudslämnare som lämnar ett godkänt anbud enligt kraven, att antas som leverantör.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLeverans av livsmedel
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98437:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelFysisk butik
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98437:Lot:2