573034-2024 - Resultat
Sverige – Rekryteringstjänster – Upphandling av rekryteringstjänster chefer och specialister
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av rekryteringstjänster chefer och specialister
BeskrivningUpphandling av avseende rekryteringstjänster av chefer och specialister.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101101:Lot:1