2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växtnäring och frö för fotbollsplaner
Beskrivning: Avtalet ska omfatta, med successiva avrop efter behov, inköp av växtnäring och frö för Helsingborg stads fotbollsplaner på naturgräs.
Intern identifierare: SFF 60/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03111000 Frön
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Växtnäring och frö för fotbollsplaner