573057-2022 - ÄndringSverige-Katrineholm: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kreativ kommunikation och informationsproduktion
Referensnummer: SSM2022-2116
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Strålsäkerhetsmyndigheten (SSM) inbjuder er att lämna anbud på upphandling av konsulttjänster inom kreativ kommunikation och informationsproduktion enligt de krav som anges i detta förfrågningsunderlag.