2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsservice IIIEE - Internationella Miljöinstitutet, Lunds universitet
Beskrivning: Lunds universitet inbjuder till anbudsgivning gällande förvaltning och drift av fastigheten Mikael 18, Tegnérspaltsen 4, Lund
Intern identifierare: V 2023/2996
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fastighetsservice IIIEE - Internationella Miljöin.