See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Benmärgsaspirations- och biopsinålar
Beskrivning: Förbrukningsmaterial för benmärgsaspiration och biopsi
Intern identifierare: K 2023-5896
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: MTU/MTP (3)