573273-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Söderköping: Programvara och informationssystem
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem, planeringssystem och digitala lås
Referensnummer: soc 2021-0165
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Verksamhetssystem, planeringssystem och digitala lås.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 15 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen