573295-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Läskedrycker
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
18-0649_Ramavtal Läsk Liseberg AB
Referensnummer: 18/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15982000 Läskedrycker
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar läskedrycker med tillhörande utrustning för försäljning till gäst som besöker Lisebergsparken eller någon av Lisebergs boendeanläggningar.