See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Markentreprenader
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem för köp av markentreprender.
Intern identifierare: 23-3010-1910-1010-110
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000