57343-2023 - ÄndringSverige-Östersund: Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulter strategisk fastighetsutveckling
Referensnummer: RS/500/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser tjänst i form av strategisk fastighetsutveckling som ska resultera i en fastighetsutvecklingsplan för Region Jämtland/Härjedalens fastigheter.