573529-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Digital arbetsplats
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital arbetsplats
Beskrivning: Upphandling av digital arbetsplats till Region Skåne.
Intern identifierare: 2025-O002265
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000