2. Förfarande
Förfarande
Titel: Huvudgrossist livsmedel, ramavtal
Beskrivning: Ramavtal omfattande leverans av Livsmedel Huvudgrossist
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102254:Lot:1