573637-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Utrustning och förbrukning till nervmonitor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtrustning och förbrukning till nervmonitor
BeskrivningUtrustning och förbrukning till nervmonitor
Intern identifierareRS 2025-01115
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000