2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vattenreningskemikalier
Beskrivning: Leverans av vattenreningskemikalier till kommunernas vattenverk. Används i tillverkningsprocessen av dricksvatten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102755:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter