2. Förfarande
Förfarande
Titel: Huvudgrossist Livsmedel
Beskrivning: Två avtal gällande huvudgrossist Livsmedel samt mejeri,frukt,grönt,potatis,fisk för Hallstahammar, Skinnskatteberg & Sala Kommun
Intern identifierare: 2025/588
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Alternativ 1 - Sanningsförsäkran
Beskrivning: 2 Ramavtal gällande livsmedel
Intern identifierare: 1699946-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Besvaras av alla anbudsgivare
Beskrivning: 2 avtal gällande livsmedel
Intern identifierare: 1701463-1