573692-2019 - ÄndringSverige-Göteborg: Datorer och datamateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Data hårdvara inkl. tillhörande tjänster
Referensnummer: 269/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av data hårdvara. Upphandlingen delas i flera olika delområde och omfattar produktgrupper så som PC, skärmar, Chromebooks, AV-produkter, iOS enehter inkluderat även tillhörande tjänster.