573726-2024 - Resultat
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation och multimedia – Avrop 17. Anbudsområde 5 - Systemutvecklare (IT-konsulttjänster, DIS fas 2, Anbudsförfrågan och Leveransavtal)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop 17. Anbudsområde 5 - Systemutvecklare (IT-konsulttjänster, DIS fas 2, Anbudsförfrågan och Leveransavtal)
BeskrivningIt-konsulttjänst systemutveckling
Intern identifierareA2024/2422
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212500 Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation och multimedia
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAnbudsförfrågan och Leveransavtal